pátek 16. prosince 2016

Nálož anekronských videí

Dneska jenom krátce. Videa sice zpravidla hned po vydání zveřejňuji na Facebooku Anekronu, přesto je dost dobře možné, že se k nim ti, kdo čtou pouze samotný blog, dosud nedostali. V tomto příspěvku proto naleznete čtyři nejnovější videa z mého kanálu, jakož i doplňující informace k nim.


V prvním příspěvku kriticky hodnotím nejpopulárnější sociální síť na základě zkušeností, které jsem nabral v uplynulých měsících, kdy jsem ji začal používat. Snažím se přitom nekritizovat ani tak chování uživatelů, jako spíš designové chyby, nadbytečné funkce a další nedostatky nebo naopak nadbytečnosti facebookového rozhraní.


Druhé video se věnuje údajnému úniku informací o ději sedmé série Hry o trůny. Rozebírám v něm, proč bude dost možná nadcházející sedmá řada vysoce kontroverzní pro skalní fanoušky a připojuji vlastní výhrady ke scénáři.


Třetí video je do určité míry zadostiučiněním za starší příspěvek Proč heroismus Hobita nefunguje? Snažím se v něm připomenout, že nová Jacksonova trilogie ze Středozemě není naprostým propadákem, jak by se mohlo zdát z reakcí mnohých fanoušků Pána prstenů, ale že naopak v mnoha ohledech udělala dobře, když se odklonila od předlohy.


V nejnovějším příspěvku zveřejněném dnes reflektuji včerejší zhlédnutí snímku Rogue One: Star Wars Story a doplňuji tak svou recenzi publikovanou na Dagonovi. Na rozdíl od ní se ale nevyhýbám spoilerům, video je proto nevhodné pro ty, kteří nový film ještě neviděli.

Tolik stručné shrnutí mé aktivity na portálu YouTube, plnohodnotný článek můžete očekávat v nejbližších dnech.

2 komentáře:

  1. Tak jsem shlédla dvě videa. Samozřejmě že Hobita. A zjišťuji, že s Bolgem a Thrandilem mám asi největší problémy s jejich podobou. Je tady ještě někdo, komu oba dva připomínají dva známé záporáky z Harryho Pottera?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak Dementors mi taky připomínají nazgûly... :D

      Vymazat